V oblasti IT sektoru podnikáme priamou formou alebo subdodávateľskou formou.
Medzi naše TOP referencie v oblasti implementácie a správy kompletnej IT patrí zákazník Brantner Fatra,s.r.o. s obratom 9 miliónov EUR ročne. V minulosti sme zabezpečovali tieto služby implementácie a správy IS celej skupine Brantner na Slovensku. Po implemetovaní systémov a zabehnutí tieto systémy spoločnosť prevzala pod internú správu svojimi IT zamestnancami. Spoločnosť Brantner Fatra s.r.o. ako najväčšia spoločnosť zo skupiny ostala naďalej v našej správe pre rozľahlosť a rozmanitosť systémov, ktoré potrebuje na svoj chod.

Brantner Fatra,s.r.o.
Na území mesta a okresu Martin poskytuje komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva
Správu pre spoločnosť Brantner Fatra, s.r.o. robíme subdodávateľsky so spoločnosťou Winking,s.r.o.

Asta,a.s.
Spoločnosť Asta a.s. vlastní a prevádzkuje na slovenskú obchodné centrá Idea, 8 poschodový moderný hotel a zaoberá sa výstavbou . Disponuje aktívami v hodnote 10 miliónov EUR a jej ročné výnosy predstavujú 2,1 milióna EUR.
Pre spoločnosť Asta a.s. zabezpečujeme dodávky systémov podľa potreby a servis IT infraštruktúry.

Autex,s.r.o.
Spoločnosť Autex,s.r.o. sa zaoberá výrobou a distribúciou olejov a náhradných dielov v automobilovom priemysle. Ročné výnosy spoločností sa pohybujú na úrovni 0,7 milióna EUR. Spoločnosť je naším ukážkovým zákazníkom pre projekt Informačného systému Pohoda E1. V spoločnosti sme implementovali tento produkt a spojili 3 pobočky s centrálou.

Winking, ,s.r.o.
Spoločnosť Winking,s.r.o. sa zaoberá IT Outsourcingom na území Slovenska. Pre spoločnosť zabezpečujeme zmluvný IT servis na Strednom a Východnom Slovensku. Spoluprácu máme od založenia spoločnosti. 

V segmente elektro montáži ponúkame komplexné služby od projektu cez realizáciu až po odovzdanie. Takisto ponúkame služby servisu elektrických zariadení.

Mestská krytá plaváreň Sunny Martin
Servis elektrických zariadení, osvetlenia, vzduchotechniky, sauny a iných zariadení

JAPZ,s.r.o.
Spločnosti zabezpečujeme kompletný servis IT i sporadenskými službami v internetovej sfére. Spoločnosť používa Ekonomický systém Pohoda. JAPZ sa zaoberá predajom nových i použitých nahradných dielov. 

Fyzické osoby
Služby ponúkame i fyzickým osobám, nepodnikateľom. Ponúkame im montáže kamerových systémov, inštalácie výpočtovej techniky a komunikačných sieťových zariadení. V prípade potreby vieme zabezpečiť i služby elektroinštalácií.